14 generationer med rod i marsken
 Herredsfoged Troels Winther og hans efterslægt
- og andre sønderjyske slægter

Søgeresultat


Match 1 til 50 fra 836 for Fornavn begynder med DØDFØDT

1 2 3 4 5 ... 17» Næste» | Navnekort

 #  Efternavn, Fornavn    Person-ID   Født/Døbt    Beliggenhed 
1
dødfødt
I7794  f. 1741 Branderup  
2
dødfødt
I7183  f. 1 nov. 1823 Højer  
3
dødfødt
I6986  f. 16 nov. 1863 Højer s. (Rudbøl)  
4
Dødfødt barn
I6702    
5
Dødfødt barn
I43283  f. jul. 1813 Aventoft s. (Rosenkrantz)  
6
Dødfødt barn
I2319  f. 13 dec. 1899  
7
Dødfødt datter
I9663  f. 10 jan. 1789 Arrild s. (Roost)  
8
Dødfødt datter
I2813  f. 1800 Munke Bjergby s. (Døjringe)  
9
Dødfødt datter
I10137  f. 1 jan. 1800 Døstrup (Nr. Vollum)  
10
Dødfødt datter
I995  f. 13 okt. 1834 Højer  
11
Dødfødt datter
I5819  f. 18 okt. 1836 Ribe (Doms.)  
12
Dødfødt datter
I1777  f. 22 nov. 1841 Hjerpsted  
13
Dødfødt datter
I1663  f. 11 nov. 1842 Ballum s. (Rejsby)  
14
Dødfødt datter
I93303  f. 23 feb. 1848 Døstrup  
15
Dødfødt datter
I3516  f. 1 apr. 1848 Svostrup s. (Grauballe)  
16
Dødfødt datter
I6436  f. 26 nov. 1859 Fole s. (Obbekær)  
17
Dødfødt datter
I8055  f. 11 maj 1860 Visby s. (Mollerup)  
18
Dødfødt datter
I1268  f. 11 jan. 1864 Roager  
19
Dødfødt datter
I8646  f. 29 dec. 1864 Randerup  
20
Dødfødt datter
I1252  f. 24 jan. 1865 Abild  
21
Dødfødt datter
I4846  f. 4 apr. 1868 Ribe (Doms.)  
22
Dødfødt datter
I6566  f. 14 mar. 1873 Emmerlev s. (Nr. Sejerslev)  
23
Dødfødt datter
I353  f. 9 aug. 1873 Skagen  
24
Dødfødt datter
I4408  f. 22 mar. 1880 Lillevorde  
25
Dødfødt datter
I4551  f. 4 apr. 1880 Ribe (Skt. Cathrine s.)  
26
Dødfødt datter
I5619  f. 7 feb. 1883 Fole s. (Mellerup)  
27
Dødfødt datter
I1861  f. 18 apr. 1890 Ballum s. (Buntje)  
28
Dødfødt datter
I1510  f. 13 aug. 1890 Ballum s. (Vesterende)  
29
Dødfødt datter
I384  f. 11 okt. 1891 Skagen  
30
Dødfødt datter
I530  f. 17 nov. 1891 Skagen  
31
Dødfødt datter
I1513  f. 15 jul. 1895 Ballum s. (Vesterende)  
32
Dødfødt datter
I237  f. 8 maj 1896 Skagen  
33
Dødfødt datter
I1514  f. 13 aug. 1896 Ballum s. (Vesterende)  
34
Dødfødt datter
I5320  f. 2 sep. 1896 Emmerlev s. (Sdr. Sejerslev)  
35
Dødfødt datter
I850  f. feb. 1899 Randerup  
36
Dødfødt datter
I4440  f. 31 mar. 1901 Gunderup s. (Håls Mark)  
37
Dødfødt datter
I1910  f. 24 jun. 1901 Branderup  
38
Dødfødt datter
I4215  f. 18 jan. 1903 Ribe (Skt. Cathrine s.)  
39
Dødfødt datter
I4818  f. 13 sep. 1912 Ribe (Domsognet)  
40
Dødfødt datter
I8017  f. 4 mar. 1925 Tønder  
41
Dødfødt søn
I62141  f. 15 jun. 1835 Hårby s. (Akkerup præstegård)  
42
Dødfødt søn
I5300  f. 4 maj 1843 Emmerlev s. (Nyland)  
43
Dødfødt søn
I5051  f. 24 feb. 1849 Emmerlev s. (Sdr. Sejerslev)  
44
Dødfødt søn
I5776  f. 21 maj 1851 Emmerlev  
45
Dødfødt søn
I5975  f. 8 feb. 1854 Ribe (Doms.)  
46
Dødfødt søn
I8081  f. 9 maj 1854 Visby s. (Nørby)  
47
Dødfødt søn
I5333  f. 3 aug. 1854 Emmerlev s. (Sdr. Sejerslev)  
48
Dødfødt søn
I4520  f. 22 jan. 1858 Ribe (Skt. Cathrine s.)  
49
Dødfødt søn
I1267  f. 19 jan. 1859 Roager s. (Vesterbæk)  
50
Dødfødt søn
I37577  f. 9 okt. 1859 Løgumkloster s. (Ellum)  

1 2 3 4 5 ... 17» Næste» | Navnekort